3  סיבות למה כדאי לך לבטח את הסחורה שלך אצלנו

  1. כי באותו מחיר אתה מקבל הרבה יותר – עבודה עם המומחים לרוב לא מעלה  את עלויות הביטוח אלא רק משפרת את הכיסויים ולעיתים אף מוזילה. כלומר אתה מקבל הרבה יותר באותו מחיר.
  2. כי פוליסת ביטוח ימי היא פוליסה הכי מסובכת בשוק הביטוח, לכן חייבים לעבוד עם מומחה – כמו שלא תבקש ממוסכניק שיבטח את הרכב שלך, כך גם בביטוח ימי שהוא ביטוח מיוחד במינו . אל תסתמך על ביטוח של חברה לוגיסטית או על סוכן ביטוח שזה לא עיקר ההתמחות שלו.  לכן חשוב לעבוד עם מומחים שיש להם נסיון רב בביטוח משלוחים בינלאומי ובעלי ניסיון רב בניהול תביעות מול חברות ביטוח בארץ ובחו"ל.  
  3. כי חשוב לך לקבל פיצוי כספי בעת האירוע נזק לסחורה שלך! – אנחנו דואגים להאיר מתוך הפוליסה הכתובה את הנקודות ה"חשוכות " ויש לא מעט כאלו. פוליסות "ביטוח ימי/אווירי" הן פוליסות סבוכות הכתובות באנגלית, קל מאוד לפספס קטעים מסויימים שבהם אין כיסוי לסחורה. לכן, חשוב שלפוליסה יהיו מצורפים: נספחים ספציפיים המתואמים למוצרים שאותם מייבאים/מייצאים, הרחבות נכונות ועם ביטול חריגים מסוימים ועם הגדרות רכות ונכונות,  כך שתהיו מקסימום מכוסים ותקבלו החזר כספי מהיר במידה וקורה נזק לסחורה בכל שלב העברה, מהספק עד אליכם ולהפך דרך ים/אאויר ויבשה, בהתאם לפוליסה.

אנחנו  מכירים את המערכת הביטוחית מבפני – אנו מכירים את דרך המחשבה והפעולה של חברות הביטוח, אנו יודעים כיצד לטפל בכיסוי חריג ו/או באירוע מיוחד ו/או בתגובת של חברות הביטוח. אנחנו יודעים מהו תהליך הטיפול בתביעה לא רק בעיני המבוטח והשמאי אלא גם בעיני חברת הביטוח ולכן יודעים איך לבנות את ההרחבות לפוליסה נכון ואיך להתנהל ולפעול במקרה של תביעה בצורה כזו שהכסף יגיעה ללקוח מהר.


עוד בנושא:

אל תחכו, צרו איתנו קשר עוד היום:

    בנייה וקידום אתרים בנייה וקידום אתרים