הוזלת ביטוח חיים מגיעה, בין היתר, עקב עלייה בתוחלת החיים – כמו גם רצון לאפשר למשפחות שלמות לחסוך לאורך תקופת הביטוח. כיצד תוכלו גם אתם לקבל הוזלה? ומהם הפרמטרים המשפיעים על כך? למידע נוסף על נושא זה, ניתן לפנות אל "גולוב סוכנות לביטוח". חברה זו, בניהולו של סוכן הביטוח מיכאל גולוב, מתמחה בניהול סיכונים ובאספקת מעטפת ביטוחית מיטבית לפרטיים, למשפחות ולעסקים. כמו כן, צוות המומחים של הסוכנות לביטוח מספק מענה מהיר, מקצועי וחדשני ללקוח – ונותן יחס אישי ואדיב. 

על הוזלת ביטוח חיים

לביטוח חיים חשיבות רבה, שכן הוא מספק למשפחת המבוטח שנפטר מענק חד-פעמי או קצבה חודשית. אמנם אין חובה על אף אחד מאתנו לרכוש ביטוח מסוג זה, אך בפועל מדובר במוצר המצדיק את עצמו בסופו של דבר. מעבר לכך, ולאור היוזמה של רשות שוק ההון, תעריף המוצר עבר הוזלה משמעותית. 

בכל הנוגע אל הוזלת ביטוח חיים, מדובר במהפכה של ממש; תולדה של התארכות תוחלת החיים של הציבור הרחב. כלומר, האזרחים בארץ חיים שנים רבות יותר, כאשר בריאותם יציבה. מעבר לכך, המודעות לקיומו של אורח חיים בריא ותקין גם כן השפיע על החברה בכלל – ובהתאם לכך חברות הביטוח עדכנו את תעריפי ביטוח החיים. זאת מתוך רצון להתאים את עצמן לעידן המודרני העכשווי.

בבואכם להתעניין בכל הנוגע אל ההוזלה במחירי ביטוח החיים, רצוי לפנות אל סוכן ביטוח – ולהסתייע בשירותיו. כך תוכלו להבין לעומק על סוגי הכיסויים השונים, ולבצע כראוי המעבר להצעה הרלוונטית עבורכם.

מענה מתקדם – ובהתאם לצרכי הלקוח 

ברשותכם ביטוח חיים, אך אינכם זוכרים כמה כסף אתם משלמים עליו? מעוניינים לברר על הוזלה בביטוח? במקרים אלו ואחרים, ניתן לפנות אל "גולוב סוכנות לביטוח". לצד סיוע בביטוח חיים, סוכנות לביטוח זו מתמחה, בין היתר, בביטוח עסק, ביטוח סיעודי, מיפוי התיק הפנסיוני של הלקוח, ביטוח רכב, ביטוח נסיעות לחו"ל, פנסיה לעצמאיים ועוד.

עוד בנושא:

אל תחכו, צרו איתנו קשר עוד היום:

    בנייה וקידום אתרים בנייה וקידום אתרים