הוזלת ביטוח חיים מגיעה, בין היתר, עקב עלייה בתוחלת החיים – כמו גם רצון לאפשר למשפחות שלמות לחסוך לאורך תקופת הביטוח. כיצד תוכלו גם אתם לקבל הוזלה? ומהם הפרמטרים המשפיעים על כך? למידע נוסף על נושא זה, ניתן לפנות אל "גולוב סוכנות לביטוח". חברה זו, בניהולו של סוכן הביטוח מיכאל גולוב, מתמחה בניהול סיכונים ובאספקת מעטפת ביטוחית מיטבית לפרטיים, למשפחות ולעסקים. כמו כן, צוות המומחים של הסוכנות לביטוח מספק מענה מהיר, מקצועי וחדשני ללקוח – ונותן יחס אישי ואדיב. 

 

על הוזלת ביטוח חיים

לביטוח חיים חשיבות רבה, שכן הוא מספק למשפחת המבוטח שנפטר מענק חד-פעמי או קצבה חודשית. אמנם אין חובה על אף אחד מאתנו לרכוש ביטוח מסוג זה, אך בפועל מדובר במוצר המצדיק את עצמו בסופו של דבר. מעבר לכך, ולאור היוזמה של רשות שוק ההון, תעריף המוצר עבר הוזלה משמעותית. 

בכל הנוגע אל הוזלת ביטוח חיים, מדובר במהפכה של ממש; תולדה של התארכות תוחלת החיים של הציבור הרחב. כלומר, האזרחים בארץ חיים שנים רבות יותר, כאשר בריאותם יציבה. מעבר לכך, המודעות לקיומו של אורח חיים בריא ותקין גם כן השפיע על החברה בכלל – ובהתאם לכך חברות הביטוח עדכנו את תעריפי ביטוח החיים. זאת מתוך רצון להתאים את עצמן לעידן המודרני העכשווי.

בבואכם להתעניין בכל הנוגע אל ההוזלה במחירי ביטוח החיים, רצוי לפנות אל סוכן ביטוח – ולהסתייע בשירותיו. כך תוכלו להבין לעומק על סוגי הכיסויים השונים, ולבצע כראוי המעבר להצעה הרלוונטית עבורכם.

מענה מתקדם – ובהתאם לצרכי הלקוח 

ברשותכם ביטוח חיים, אך אינכם זוכרים כמה כסף אתם משלמים עליו? מעוניינים לברר על הוזלה בביטוח? במקרים אלו ואחרים, ניתן לפנות אל "גולוב סוכנות לביטוח". לצד סיוע בביטוח חיים, סוכנות לביטוח זו מתמחה, בין היתר, בביטוח עסק, ביטוח סיעודי, מיפוי התיק הפנסיוני של הלקוח, ביטוח רכב, ביטוח נסיעות לחו"ל, פנסיה לעצמאיים ועוד.

 

הוזלת ביטוח חיים חשובה מאוד ללקוחות במהלך חיי הפוליסה, מכיוון שהמחיר של ביטוח חיים עולה תמיד עם הגיל בכל חברות ביטוח. לפעמים המחיר מתנפח למימדים בלתי נסבלים וכאן צריך עזרה של סוכן ביטוח מומחה, שעובד עם כל חברות הביטוח ושמכיר את כל מוצרי ביטוחי החיים הרבים כדי שיוכל לעזור ללקוח להתאים את הביטוח ליכולת הכלכלית שלו על ידי כלים שברשותו. לא רק המחיר חשוב ללקוח, אלא גם סוג המוצר והפתרון שהוא מספק המותאם אישית לצרכי הלקוח. כמו ביטוח חיים למשכנתא לסוגיו השונים לטובת הבנק שסיפק את המשכנתא, ביטוח חיים פרטי כסכום חד פעמי לאלמן/ה במקרה פטירה מכל סיבה. ביטוח חיים כהכנסה חודשית שנקבעה מראש לאלמן/ה ולכל ילד/ה בנפרד על שמם עד גיל מסויים שהמבוטח קבע מראש. למשל 5000 ש"ח בחודש לכל ילד עד גיל 28 כדי שהילדים יוכל לסיים את הלימודים באוניברסיטה ללא דאגות מבחינה כלכלית. ביטוח חיים רק למקרה פטירה מתאונה, ביטוח חיים בסכום כפול למוטבים עם 2 בני הזוג נפטרו תוך תקופה עד שנתיים אחד מהשני ,תשלום חצי מסכום הביטוח עוד בחיים ללא עלות לחולה במחלה סופנית ועוד.

 

גורמים להוזלת ביטוח חיים

הקריטריונים שנבדוק בבחירת ביטוח חיים משתלם, הם קודם כל מחיר הבסיס של המוצר ואיך הוא גדל לאורך השנים בכל חברות ביטוח הקיימות ונשווה. ברוב המקרים נמצא, כי החברה שמציע מחיר התחלתי זול, לאורך השנים המחיר בה עולה בצורה חדה. ובסופו של דבר נשלם לחברת הביטוח סכומים גבוהים ולהפך. דבר נוסף שחשוב לבדוק לכמה זמן ניתנת ההנחה ומה קורה למחיר כשהיא מסתיימת. חשוב גם לזכור כי גם הצמדה למדד המחירים לצרכן משפיעה על מחיר הפוליסה במהלך השנים. כמו כן יש חברות הביטוח המציעות מוצרים ייחודיים. כמו הנחות גבוהות שמתחדשות כל שלוש שנים בהתאם למצב הרפואי או מחיר הביטוח שמתקבע ברמה, שהלקוח קבע מראש ועוד. בנוסף יש לזכור כי לסוכן הביטוח יש הנחות מיוחדות בתקופות מסויימות ולכן יש לשאול את סוכן הביטוח לגביי הנחות סוכן.

 

לסיכום על הוזלת ביטוח חיים

ראינו כי יש מוצרים שונים ומשתנים רבים בבחירת ביטוח חיים אטרקטיבי. לכן לפני שרוכשים יש לדבר עם סוכן ביטוח מקצועי שעובד עם כל החברות הביטוח שיכול לחסוך לכם זמן וכסף רב בבחירת מוצר מיטבי עבורכם ויציעה לכם ביטוח חיים הטוב ביותר בהתאמה אישית ויידע לעדכן לכם הנחות במהלך השנים. זכרו סוכן ביטוח מרוויח כל עוד אתם משלמים עבור הפוליסה, לכן מטרתו שהלקוח יהיה מרוצה לאורך השנים ולא יעזוב לכן אם יש לכם שאלות ספקות או משהו שלא מסתדר תרימו טלפון לסוכן הביטוח והוא יאריך את נאמנות שלכם כלפיו וידאג שתהיו מרוצים. אם גם אתם רוצים להיות מלווים על ידי סוכן

עוד בנושא:

אל תחכו, צרו איתנו קשר עוד היום:

    בנייה וקידום אתרים בנייה וקידום אתרים