שיתוף פעולה עם סוכן ביטוח פנסיוני כולל, בין היתר, ניהול כספי הביטוח הפנסיוני לטובת המבוטח. באפשרות העובד המבוטח לבחור בסוכן הביטוח שילווה אותו לאורך הדרך – כאשר על המעביד לכבד את הבחירה. לקבלת מידע בתחום זה, ניתן לפנות אל "גולוב סוכנות לביטוח". סוכנות זו מנוהלת על ידי מיכאל גולוב, סוכן ביטוח מורשה מטעם משרד האוצר ורשות שוק ההון. מומחה זה עוסק בניהול סיכונים ומספק מעטפת ביטוחית מיטבית לפרטיים, משפחות ועסקים.

סוכן ביטוח פנסיוני: לפנות אל מומחה בתחום

אנו עובדים שעות ארוכות לאורך שנים, מתוך מחשבה שבבוא הזמן כאשר נגיע לגיל פרישה – נוכל ליהנות מהכספים שחסכנו. במקביל, אין זה מפחית מהחשיבות של מעקב אחר כספי הפנסיה בעודנו עובדים. את המידע יהיה עלינו לבחון תוך שיתוף פעולה עם סוכן ביטוח פנסיוני. למומחה זה יתרונות רבים:

  • היכרות עם חברות ביטוח מובילות, כמו גם קבלת תנאים נוחים שניתן לספק ללקוחות הסוכן.
  • שיתוף הפעולה הוא איננו יקר, כאשר המענה אותו הלקוחות מקבלים הינו ברמה גבוה ואיכותית, כמו גם קבלת מוצרים ייחודיים.

כך או כך, בבואכם לחפש אחר סוכן הביטוח הפנסיוני, רצוי לברר מספר פרטים חשובים: האם הוא מחזיק ברישיון לעסוק במקצוע? האם הוא מחזיק באישור למכור מוצרים וביטוחים פנסיונים? ומהו הניסיון בו הוא מחזיק? בהתאם לנתונים אלו ואחרים, ניתן יהיה להתחיל בתהליך העבודה על הצד הטוב ביותר. בהצלחה!

ביטוח פנסיה מקצועי על ידי סוכן ביטוח פנסיוני מנוסה

על סוכן הביטוח הפנסיוני להיות מנוסה, מקצועי ואובייקטיבי. על מנת להתחיל בתהליך העבודה, ולקבל את הייעוץ והמענה המקיף ביותר, ניתן ליצור קשר עם "גולוב סוכנות לביטוח". תחום הביטוח הינו עולם ומלואו, כאשר לאורך השנים הוא ממשיך להתפתח ולהתחדש. בהתאם, גם ב"גולוב סוכנות לביטוח" מקפידים להתעדכן בכל פרט ופרט – וכך מצליחים לסייע לקהל הלקוחות כראוי. לבירור זכויותיכם, ניהול התביעה ועד קבלת התגמול מחברת הביטוח – צרו קשר לתחילת שיתוף הפעולה.

ביטוח פנסיוני לעצמאים

מטרתו של ביטוח פנסיוני לעצמאים הינו לסייע לעובדים להגדיל את החיסכון הפנסיוני שלהם – כמו גם ליהנות מהטבות מס שונות. מנהלים עסק וברצונכם להפקיד באופן עצמאי לחסכון הפנסיוני שלכם? מעוניינים לדעת האם אתם זכאים להטבות מס עבור הפקדות אלו? לקבלת מידע בנושא, ניתן ליצור קשר עם "גולוב סוכנות לביטוח". סוכנות לביטוח זו מנוהלת על ידי מיכאל גולוב, סוכן ביטוח מורשה מטעם האוצר ורשות ההון. לצד סיוע לעצמאים בתחום הביטוח הפנסיוני, צוות המומחים של סוכנות זו הוא ביטוח סיעודי, בדיקת תיק הביטוח, קופת גמל להשקעות, ביטוח רכב ועוד. 

ביטוח פנסיוני לעצמאים – מספר נקודות חשובות 

כל שכיר יודע כי המשכורת שהוא מקבל מדי חודש מתבססת על השעות שעבד. במסגרת תשלום זה, המעסיק מפריש עבורו כספים לקרן הפנסיה – ובהתאם לחברת הביטוח ולקרן אליה העובד משויך. המצב הוא שונה עבור עצמאיים, אשר אמורים לבצע זאת בעצמם – ולהפקיד כספים לקרן הפנסיה מדי חודש. 

בבואכם  לפנות אל סוכן ביטוח, ולקבל ייעוץ בתחום ביטוח פנסיוני לעצמאים, רצוי שתדעו:

  • שחובת ההפקדה לעצמאים חלה על בני 21 ומעלה – ועד גיל הפרישה המוקדמת.
  • שיש להפקיד את הכספים מדי חודש או אחת לרבעון.
  • שאת דמי הניהול עבור החיסכון הפנסיוני שלכם גובה חברת הביטוח הרלוונטית, ורצוי להתעניין בהצעות השונות עבור אופי הגבייה.

כך או כך, על מנת לבצע את ההפקדה לפנסיה כראוי, יש להסתייע בשירותיו של סוכן פנסיה מקצועי; מומחה שילווה אתכם שלב אחר שלב ויפעל לטובתכם.

לספק את מלוא המידע ללקוח

מהם יתרונות ההפקדה לפנסיה? מהו הסכום המינימלי להפקדה? והאם ישנה תקרת הפקדה לפנסיה? על שאלות אלו ואחרות, ניתן לקבל מענה אצל "גולוב סוכנות לביטוח". סוכנות לביטוח מובילה זו מספקת לקהל לקוחותיה מענה מקצועי, חדשני ומדויק – כמו גם יחס אישי ואדיב לכל אחד ואחד מלקוחותיה. מעבר לכך, ניתן לפנות אל צוות המומחים לקבלת ייעוץ כמו גם הסבר יעיל ופשוט על שלל סוגי הביטוח והאותיות הקטנות בפוליסות. 

איחוד פנסיות

תהליך איחוד פנסיות מחזיק ביתרונות רבים: החל מקבלת תמונה מלאה של המצב הפנסיוני שלכם, ניהול מרוכז של כלל החסכונות הפנסיוניים שברשותכם ועד חיסכון בדמי ניהול – מומלץ ביותר לבצע פעולה זו. למידע נוסף על נושא זה, וקבלת סיוע מקצועי, ניתן לפנות אל "גולוב סוכנות לביטוח". סוכנות לביטוח זו, שמנוהלת על ידי סוכן הביטוח מיכאל גולוב, מתמחה בניהול סיכונים ובאספקת מעטפת ביטוחית מיטבית למשפחות, לפרטיים ולעסקים.

איחוד פנסיות – פעולה בעלת ערך רב

לאורך השנים אנו צוברים חשבונות פנסיה רבים. זאת לאור החילוף הגבוה בין מקום עבודה אחד למשנהו. כמו כן, לאורך השנים אנו רוכשים פוליסות ביטוח נוספות עבור בריאותנו האישית ובריאות משפחתנו, כמו גם ביטוח רכב וכן הלאה. עם זאת, ריבוי חשבונות אלו עלול להוביל לכדי אי סדרים והבנות. במקום להמשיך במצב זה, רצוי לפנות אל סוכן ביטוח ולהסתייע בשירותיו לצורך איחוד פנסיות ולקבלת שירות מקצועי לאורך כל הדרך. 

לפעולת איחוד הפנסיות יתרונות רבים: יכולת מיקוח על גובה דמי הניהול, הפסקת התשלום על דמי ניהול מקסימליים בקרן לא פעילה, קבלת הפנסיה ממקור אחד, הקטנת התשלום על הכיסוי הביטוחי ועוד.

התהליך עצמו, של איחוד החשבונות הפנסיונים, מורכב ממספר שלבים מרכזיים; שלבים בסופם תתקבל התוצאה הרצויה. החל מאיתור הכספים הרשומים של שמכם בקרנות הפנסיה, העברת המידע לגבי חשבונות לא פעילים ועד שליחת מלוא המידע על איחוד החשבונות המשויכים אליכם – בזכות הסוכן הפנסיוני יתבצע כל שלב כראוי.

איחוד קרנות פנסיה עם המומחים בתחום

לאורך איחוד הפנסיות, תגלו על קיומם של חשבונות לא פעילים, כמו גם תעברו למסלול נוח של קרן הפנסיה הפעילה. למידע נוסף על תהליך זה, אתם מוזמנים ליצור קשר עם "גולוב סוכנות לביטוח". הצוות המקצועי של הסוכנות לביטוח מאמינים כי יש לבטל ביטוחים מיותרים שהלקוח לא צריך, והם מסייעים לו בכך. לצד איחוד הפנסיות, סוכנות לביטוח זו מתמחה גם בביטוח סיעודי, ביטוח עסק, החזרי מס, קופות גמל להשקעה, ביטוח רכב, ביטוח נסיעות לחו"ל, פנסיה לעצמאים ועוד. 

עוד בנושא:

אל תחכו, צרו איתנו קשר עוד היום:

    בנייה וקידום אתרים בנייה וקידום אתרים