בכל הנוגע אל תכנון פנסיוני, רצוי לא לדחות למחר – אלא להתחיל לבצע אותו מוקדם ככל הניתן. כאשר אתם מתחילים לתכנן היום את ההיבט הפנסיוני, אתם מבטיחים את עתידכם – ומבטיחים איכות חיים לאחר יציאתכם לגמלאות. על מנת לקבל מידע נוסף בנושא, ניתן לפנות אל "גולוב סוכנות לביטוח". סוכנות לביטוח זו מנוהלת על ידי מיכאל גולוב, סוכן ביטוח מורשה מטעם משרד האוצר ורשות ההון. צוות המומחים של המשרד מתמחים בניהול סיכונים ובאספקת מעטפת ביטוחית מיטבית לפרטיים, למשפחות ולעסקים.

תכנון פנסיוני – לבצע זאת כהלכה 

העתיד נשמע כמו רעיון כללי מאוד, כיוון אליו אנו שואפים להגיע – כאשר ידנו על העליונה. בין אם מדובר ברכישת השכלה, בניית קריירה ועד הקמת משפחה – הדרכים ליצור עתיד מבוסס ויציב הן רבות. במקביל, חשוב לא פחות ואף יותר לחשוב על הימים לאחר פרישתנו לגמלאות – ותחילתו של פרק חדש בחיינו. בהתאם, על מנת להבטיח את העתיד הרחוק מאוד ככל האפשר, יש לבצע תכנון פנסיוני.

על מנת לבצע את מלאכת התכנון על הצד הטוב ביותר, יש לפנות אל סוכן פנסיוני – ולהסתייע בשירותיו המקצועיים. לאורך פגישת העבודה, תדונו במספר נקודות חשובות:

  • האם אתם עובדים כשכירים בחברה? או שמא אתם עובדים כעצמאיים?
  • כמה שנים אתם עובדים ומה המקצוע שלכם? 
  • מהו מצבכם המשפחתי? האם אתם נשואים עם ילדים? או שמא אתם רווקים?

נקודות אלו ואחרות ישפיעו על המוצר הפנסיוני הרלוונטי עבורכם ומשפחתכם. כך או כך, על מנת לוודא כי התכנון הפנסיוני מתבסס על מרכיבי חסכון מדויקים, כאלו שיבטיחו את עתידכם, יש לפנות אל הגורם המייעץ הרלוונטי. בהצלחה!

תכנון פיננסי לפרישה -לתכנן את העתיד 

את התכנון הפנסיוני יש לבצע כהלכה, ולהתאים אותו לצרכים שלכם במלואם. לפרטים נוספים, ולקבלת מענה מקצועי, ניתן ליצור קשר עם "גולוב סוכנות לביטוח". סוכנות לביטוח זו מתמחה, בין היתר, במיפוי התיק הפנסיוני של הלקוח, ביטוח סיעודי, ביטוח עסק, החזרי מס הטבות, ביטוח רכב, ביטוח משכנתא ועוד.

תכנון פרישה לפנסיה

תכנון פרישה לפנסיה מתבסס על מספר היבטים מרכזיים, כאשר בסיומו תדעו בדיוק: את גובה הקצבה שתקבלו בעת היציאה לגמלאות, האם תוכלו למשוך סכום מסוים מכספי הפנסיה בתור סכום חד-פעמי או כקצבה וכמה מס תשלמו וכן הלאה. כך או כך, לקבלת פרטים נוספים צרו קשר עם "גולוב סוכנות לביטוח". צוות המומחים של הסוכנות לביטוח מספקים מענה מתקדם, חדשני ואיכותי – כמו גם מעניקים יחס אישי ואדיב לקהל לקוחותיהם.

תכנון פרישה לפנסיה – משימה חשובה מאין כמוה

לאורך השנים, אנו משקיעים מאמצים רבים על מנת לבנות את עצמנו ואת חיינו. החל מלימודים במוסדות להשכלה גבוהה, התמחויות והתנסויות ועד קבלה למשרת חלומותינו – שלבים אלו ואחרים יובילו אותנו במהרה לחיים מבוססים ויציבים. במקביל, חשוב לזכור כי מצב נתון זה עלול להשתנות – כאשר היציאה לגמלאות יכולה להביא חוסר וודאות. 

בכדי להתמודד עם העתיד כראוי, ולהבטיח לעצמנו איכות חיים גבוהה גם בגיל השלישי ולא רק עכשיו, יש לבצע תכנון פרישה לפנסיה מוקדם ככל הניתן – רצוי כבר בגילאי העשרים. באמצעות שיתוף פעולה עם סוכן פנסיוני מקצועי, תוכלו לתכנן את הפרישה לפנסיה על הצד הטוב ביותר. תהליך זה כולל, בין היתר, את בחינת ההוצאות החודשיות שלכם ושל משפחתכם, הכספים להם אתם זקוקים לצורך קיום המשפחה, מהם גובה המיסים שתשלמו כאשר תצאו לפנסיה, האם יש לכם הגנות ביטוחיות וכן הלאה.

בהתאם לנקודות אלו, תוכלו להתכונן כהלכה לפרישה, ולהבין: מהו גובה הקצבה שתקבלו לאחר צאתכם לגמלאות, האם הכספים המשויכים לפנסיה שלכם פטורים ממס ועוד. 

תכנון פרישה לפנסיה מוקדמת

חשיבותו של התכנון הפנסיוני, בטרם פורשים לגמלאות, הינו חשוב ובעל ערך רב. בזכות תכנון מוקפד, תוכלו לתכנן את עתידכם כראוי – ולהגשים את כל חלומותיכם. למענה מקצועי בתחום זה, ניתן לפנות אל "גולוב סוכנות לביטוח". סוכנות לביטוח זו מציעה מענה מתקדם וחדשני במגוון תחומים: מיפוי התיק הפנסיוני של הלקוח, ביטוח עסק, החזרי מס הטבות, ביטוח רכב, ביטוח נסיעות לחו"ל ועוד.

עוד בנושא:

אל תחכו, צרו איתנו קשר עוד היום:

    בנייה וקידום אתרים בנייה וקידום אתרים